Menu

Třídnictví

Třídy, třídní učitel: školní rok 2018 - 2019

 Karviná-Fryštát, ul. Vydmuchov 1835/10     Karviná-Nové Město, ul. Komenského 614/2

 

I. B PRŠ 1

Mgr. Eva Burdová,
AP Dagmar Hammerová,
AP Simona Balcarová

 

I. A PRŠ 1

Mgr. Sylva Krucinová,
AP Milan Čahoj, Denisa Tomečková
                         

II. PRŠ 2

Mgr. Helena Durajová,
AP Nina Maršálková

 

 II. A

Mgr. Eva Helisová,
AP Michaela Fialová

I. PRŠ 2

Mgr. Renáta Duchová,
AP Mária Haltofová

 

II. C

Mgr. Magdaléna Tomiczková,
AP Bc. Alena Gocieková

IV. D (1., 2., 3., 4.) 

Mgr. Jana Karkošková,
AP Jitka Stašová

 

III.

Mgr. Kateřina Cuperová,
AP Renáta Hloušová

VI. D (5., 6.) 

Ing. Jana Poliačíková

AP Lenka Tomečková

 

IV. A

Mgr. Radomíra Štefková,
AP Beáta Jonášová

VII. D (7., 8., 9.)

Mgr. Zdenka Prchalová,
AP Bc. Lenka Tothová Mlýnková

 

IV. C

Mgr. Zdeňka Galgaňáková

VI. E (1., 4., 6., 7.)

Taťána Šťástková,
AP Ivana Burová, Mgr. Martina Lazarová

 

 V.

Mgr. Andrea Kittnerová,
AP Kateřina Krajíčková

   

 

 VI. A

Mgr. Jana Gawronová,
AP Eva Stefanie Slovík

 

 

 

 VI. B

Mgr. Lenka Novotná

AP Kateřina Nejedlíková

 

 

 

 VII. A

Mgr. Milena Kühpastová,
AP Miluše Ciompová

 

 

 

 VII. C

Mgr. Ivana Hlavová,
AP Bc. Jana Stáňová, PhDr. Milan Trunkát

 

 

 

 VIII. A

Mgr. Růžena Blechová,
AP MgA. Michaela Kosiecová

 

 

 

VIII. C

Mgr. Lenka Hulejová, AP Blanka Karzelová, Bc. Beata Santariusová

 

 

 

IX. A

Mgr. Taťána Bonczková

 

 

 

IX. C

Mgr. Šárka Pětrašková,
AP Taťána Maroszová

 

 

 

X. C

Mgr. Iva Šebestová,
AP Monika Němcová

 

 

 

 

 

 Netřídní učitelé

 

Mgr. Zdeněk Šebestík

 

 

Mgr. Irena Vyvlečková 

 

Mgr. Andrea Žylová

 

 

Ing. Josef Pukančík

 

Mgr. Irena Vyvlečková

 

 

 Mgr. Marie Filipcová

 

 

 

 

 Mgr. Zbyněk Domin

 

Školy při zdravotnickém zařízení

ZŠ při NsP Karviná 

PeadDr. Yveta Vlčková

 

ZŠ při NsP Havířov 

Mgr. Jana Kielarová

MŠ při NsP Karviná 

Bc. Petra Hrachovcová

 

MŠ při NsP Havířov

Bc. Ludmila Wertheimová  

 

 Školní družina

 

 

 

Vedoucí ŠD

 Mgr. Igor Malík

 ŠD Vydmuchov

Lenka Priesolová,
(AP Lucie Kucharczyková)

 

ŠD Komenského

Mgr. Igor Malík, Bc. Karolína Willerthová,
Bc. Eva Thienelová

 ŠD NsP Karviná

Naděžda Brázdová

 

 ŠD při NsP Havířov

Taťána Vicherková

Asistent pedagoga pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami
Komenského
ZŠ a ZŠS

 

 

 SŠ

Vydmuchov
ZŠ a ZŠS



 

Michaela Fialová, II. A
Bc. Alena Gocieková, II. C
Renáta Hloušová, III.
Kateřina Nejedlíková, IV. B
Kateřina Krajíčková, V.
Eva Stefanie Slovík, VI. A
Miluše Ciompová, VII. A
Bc. Jana Stáňová, VII. C
PhDr. Milan Trunkát, VII. C
MgA. Michaela Kosiecová, VIII. A
Blanka Karzelová, VIII. C
Bc. Beata Santariusová, VIII. C
Taťána Maroszová, IX. C
Monika Němcová, X. C

Denisa Tomečková, I. A PRŠ 1
Milan Čahoj, I. A PRŠ 1

Jitka Stašová, IV. D
Mgr. Martina Lazarová, VI. E
Ivana Burová, VI. E
Lenka Tomečková, VI. D
Lenka Thotová Mlýnková, VII. D

Nina Maršálková, I. PRŠ 2
Mária Haltofová, II. PRŠ 2
Dagmar Hammerová, Simona Balcarová, I. B  PRŠ 1

 

 

 

učitelé, žáci


 

© 2016 - 2019 Všechna práva vyhrazena