Menu

Mladí fotbalisté na naší škole

21. prosinec  2017

Návštěva týmu RFA

V předvánočním čase si hráči a trenéři Regionální fotbalové akademie Moravskoslezského kraje vyhradili čas a navštívili v rámci charitativního projektu žáky naší školy. Během dvouhodinové návštěvy si chlapci prohlédli zázemí školy a v netradiční hodině TV předvedli v tělocvičně úkázkový trénink, společně se žáky si zahráli "fotbálek".
Nahlédli i do tříd základní školy speciální a praktické školy jednoleté, kde se žáky pobesedovali, v rámci možností žáky zapojili do různých míčových aktivit. Na rozloučenou žákům předali několik míčů a trička s krásným věnováním.
Pro naše žáky bylo setkání s "opravdovými" sportovci velkým zážitkem. Návštěva měla oboustranně veliký úspěch. Děkujeme týmu RFA za milou návštěvu.

foto

 

O návštěvě na naší škole i na stránkách RAF zde


 

© 2016 - 2020 Všechna práva vyhrazena